Uczeń naszej szkoły w konkursie DESIGN BY ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA!

Miło nam poinformować, iż Jakub Wojciak, uczeń klasy 1TC zakwalifikował się do udziału w prestiżowym konkursie na plakat w przestrzeni miejskiej pn.: DESIGN BY ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA.

Do udziału w konkursie zgłoszonych zostało niemal 3000 projektów. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie plakatu, zainspirowanego hasłem „Śliwka Nałęczowska jest kobietą!”. Spośród wszystkich zgłoszeń, 2466 projektów spełniało kryteria formalne i zostały poddane ocenie jury. Wśród nich projekt naszego ucznia. Wyboru laureatów dokonali m.in. ceniony artysta grafik Andrzej Pągowski oraz uznana projektantka graficzna i ilustratorka Beata Śliwińska „Barrakuz”.

Należy podkreślić, iż konkurs kierowany jest zarówno do artystów amatorów, jak i profesjonalistów. Tym bardziej, pomimo braku miejsca na podium, gratulujemy Kubie udziału w tak prestiżowym wydarzeniu i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Poniżej konkursowy projekt Kuby.

Bożena Modzelewska

Plakat_konkurs_20201
Plakat konkursowy Jakuba Wójciaka