IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W LUBLINIE
Srebrna szkoła 2020Srebrna szkoła 2019Srebrna szkoła 2016
waszaedukacja.pl

Jesteśmy w gronie
najlepszych w Polsce!


Szkoła mistrzów
Znak jakości Srebrna Szkoła 2016
dla Technikum Mechanicznego w LCKZiU
LCKZiU posiada Certyfikat Partnera Edukacyjnego w zakresie SinuTrain i SINUMERIK SIEMENS

LCKZiU - Certyfikowany partner Edukacyjny w zakresie SinuTrain i SINUBERIK - SIEMENS
Ważne linki
Banner Lublin stawia na zawodowców
Banner Erasmus+
Banner Rok Szkoły Zawodowców


K.K. Baczyński - patron LCKZiU
bip

facebook
youtube

Poczta Walentynkowa w naszej szkole!

Samorząd Uczniowski zachęca całą społeczność naszej szkoły do przyłączenia się do akcji: Szkolna Poczta Walentynkowa. Z okazji zbliżających się „Walentynek” została przygotowana specjalna „skrzynka” (na I piętrze obok gabinetu pedagoga), do której będzie można wrzucić przygotowane przez siebie walentynkowe kartki z pozdrowieniami, życzeniami, wyrazami sympatii  przyjaźni i miłości dla kogoś, kto jest dla nas ważny.  Akcja rozpocznie się we wtorek 4 lutego i potrwa do 12 lutego. W dniu 14 lutego walentynki zostaną dostarczone do ich adresatów przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Każda przygotowana kartka powinna być podpisana , aby dotarła do właściwego adresata.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!!!
Samorząd Uczniowski