Ważne! Informacja na temat dziennika elektronicznego

Szanowni Państwo!
Z informacji przekazanych przez UM Lublin wynika, że w związku z realizacją projektu „Opracowanie i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla jednostek oświatowych miasta Lublin” informujemy, że w dniu 28.10.2019 r. zostanie uruchomiony dziennik elektroniczny UONET+. Dane z dotychczasowych systemów zostaną przeniesione do nowej aplikacji zainstalowanej na serwerach Miejskiego Centrum Przetwarzania Danych w Lublinie.
W związku z przeniesieniem danych od godz. 7:00 w piątek 25.10.2019 r. do godz. 8:00 w dniu 28.10.2019 r. logowanie do dziennika UONET+ nie będzie możliwe.
Za utrudnienia przepraszamy!
Od poniedziałku 28.10.2019 r. dziennik będzie dostępny pod nowym adresem https://edu.lublin.eu. Tak jak dotychczas będzie można uruchomić dziennik poprzez stronę szkoły.
Każdy z Użytkowników będzie mógł za pomocą swojego adresu e-mail uzyskać informację o swoim loginie wraz z linkiem do ustalenia hasła. Instrukcja opisująca sposób pozyskania informacji o loginie oraz nowym sposobie logowania dostępna jest pod adresem: https://portal.edu.lublin.eu/jst/lublin/inline/4.aspx