IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W LUBLINIE
Ranking Perspektywy Brązowa Tarcza 2019

waszaedukacja.pl

Jesteśmy w gronie
najlepszych w Polsce!


Szkoła mistrzów
Znak jakości Srebrna Szkoła 2016
dla Technikum Mechanicznego w LCKZiU
Ważne linki
Banner Lublin stawia na zawodowców
Banner Erasmus+
Banner Rok Szkoły Zawodowców


K.K. Baczyński - patron LCKZiU
bip

facebook
youtube

Zakończenie klas IV TM

26. kwietnia 2019r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego głos zabrał Dyrektor LCKZiU – Jacek Misiuk. Pan Dyrektor skierował kilka słów do absolwentów, podsumował czteroletni okres nauki w naszej szkole oraz życzył powodzenia na egzaminach maturalnych i w dalszym życiu. Następnie wręczył nagrody i podziękowania oraz świadectwa ukończenia szkoły.
Kolejny punkt programu stanowił program artystyczny, który przygotowali uczniowie klas trzecich: Maciej Sadowski,  Mateusz Mikitiuk, Patryk Jaworski, Mateusz Rudnicki, Agata Rozwadowska i Mateusz Rachańczyk z kl. I TB. W przygotowaniu części artystycznej wzięli także udział: Paweł Piekutowski, Michał Góźdź, Natalia Szpakowska, Paulina Stępniak, Sabina Marzęda oraz Eryk Zarzeka oraz inni „graficy” z klas I i III. Prezentację przygotowali Dominika Bobrowska i Darek Remiś. Darek zajął się obsługą techniczną uroczystości.