IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W LUBLINIE
Ranking Perspektywy Brązowa Tarcza 2019

waszaedukacja.pl

Jesteśmy w gronie
najlepszych w Polsce!


Szkoła mistrzów
Znak jakości Srebrna Szkoła 2016
dla Technikum Mechanicznego w LCKZiU
Ważne linki
Banner Lublin stawia na zawodowców
Banner Erasmus+
Banner Rok Szkoły Zawodowców


K.K. Baczyński - patron LCKZiU
bip

facebook
youtube

Uczniowie LCKZiU na festynie VI Rodzinnego Rajdu Rowerowego „Lublin z Rodziną”

W dniu 15.05.2016r. grupa uczniów naszej szkoły w składzie: Jakub Czyż z klasy 3TA, Grzegorz Ciesielski z klasy 2TA oraz Mateusz Wolski absolwent z klasy 4TA pod opieką nauczyciela Mirosław Mazura uczestniczyła w promocji naszej szkoły na pikniku rodzinnym VI Rodzinnego Rajdu Rowerowego organizowanego przez region środkowo-wschodni NSZZ „Solidarność”.

Podczas imprezy, która miała miejsce nad Zalewem Zemborzyckim uczniowie prezentowali ofertę edukacyjną szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy możliwości samojezdnego wózka transportowego-„wszędołaza”.